www.polyprint.cz

stroje pro signmaking a tisk

novinky

e-shop

TISKÁRNY S BÍLÝM TONEREM

A4

A3

Chcete tisknout

na černý karton bílým tonerem?

na tmavý textil bez omezení s využitím bílého toneru?

na barevné hrníčky s využitím bílého toneru?

Ano, umíme. Revoluční tiskárna

PixPrinter WHITE.

PixPrinter WHITE – nové možnosti pro firmy.

 

Díky této přelomové tiskové novince Vám umožňujeme tisk v jakékoliv požadované barvě, včetně bílé. Tisk jasné bílé je nyní stejně snadný jako tisk v jakékoliv jiné barvě. Tato inovace v technologii tisku nabízí nové možnosti pro firmy při tvorbě konceptů, grafických návrhů a propagačních předmětů. Nyní lze tisknout vysoce kvalitní grafiku a texty v jednolité bílé spolu s dalšími barvami na tmavý papír, průhledné fólie nebo transferové papíry. Jednoduše, prakticky a nákladově efektivně. CMYW – digitální tisk s bílým tonerem. Jednotlivé modely jsou odzkoušená a otestovaná zařízení, která jsou v grafickém průmyslu oceňovaná zejména pro své vysoce kvalitní tiskové výstupy. Všestrannost s možností tisknout na formát A4 nebo A3++ a gramáž 250 g/m2 a nákladově efektivní tisk pro širokou řadu aplikací, které dosud vyžadovaly použití nákladných grafických nebo ručních tiskových technik. Rozšiřte kreativitu za hranice CMYK. Nyní můžete sami tisknout v živých barvách i bíle a realizovat třeba nízkonákladový tisk reklamních materiálů, zakázkových kancelářských potřeb, grafických konceptů, triček nebo propagačních předmětů. Přicházíme s technologií, která umožňuje rozšířit používání barevných médií, průhledných fólií a samolepicích materiálů v jediném, snadno použitelném a spolehlivém zařízení, které zaručí konzistentnost barev i obrazu a rychlý a přesný tisk. Tisk ve firmě se stává ještě chytřejším – v jakékoliv barvě včetně bílé. Tisk bílým tonerem nabízí designérům, grafickým studiím a řadě dalších firem, které se zabývají grafikou, novou flexibilitu při tisku přímo ve firmě. Zařízení tiskne jednolitou bílou barvou na širokou řadu médií. Trička a reklamní transfery, malé série obalů, koncepty, okenní grafiky a průhledné fólie, pozvánky, jídelní lístky a mnoho dalšího – to vše lze nyní vytvářet díky našim revolučním tiskárnám. Přidejte k tomu vynikající kvalitu digitální LED technologie a máte před sebou revoluci v tisku pro odvětví grafiky, designu a reklamních návrhů. Probuďte svou kreativitu s výhodami bílého toneru!

Je to jednoduché!

1. Vytisknete libovolný motiv zrcadlově na transferový papír PixMaster LaserImage.

2. Pomocí transferového lisu zažehlíte na tričko.

3. Hotovo - Jednoduše, kvalitně, profesionálně.

Ukázka tisku motivu s bílým tonerem na barevný textil za pomoci tiskárny PixPrinter WHITE a transferového papíru PixMaster Laser Image Dark / White.

 

Vytiskneme motiv zrcadlově včetně bílého toneru na „paper 1 - print”. (bílý toner nám motiv podtiskne a případný bílý nápis/motiv natiskne přímo bílou).

Na tmavší textil využijeme tzv. „paper 2 (opacity)” papíru, který nám slisováním s výše uvedeným potištěným papírem (paper 1 - print) vytvoří skutečně sněhově bílý výrazný podtisk pro maximální krytí. Jak je z fotografie patrné - dochází k přenosu pouze v místě toneru - není tedy potřeba jakkoliv ostřihávat/ořezávat - probíhá tzv. samoořez.

1

2

3

Zažehlíme na textil - cca 170°C na 40-60 vteřin v transferovém lisu. Strhnutí fólie probíhá za studena, výsledný efekt je lesklý (foto A), pokud žádáte matný efekt (foto B), který ještě více připomíná plastisolový tisk, stačí motiv přelisovat v tepelném lisu silikonovým/pečícím papírem po dobu 5-20 vteřin.

B

A

K technologii tisku bílým tonerem nabízíme kompletní know-how.

V tomto případě se nejedná pouze o tiskárnu, ale o symbiózu

tiskárna s bílým tonerem - transferový lis - transferové papíry - potřebné znalosti.

 Vše máme a rádi Vám s uvedením této technologie do provozu pomůžeme.

Ukázka tisku na barevné kartony s využitím bílého toneru.

Aby vše dokonale fungovalo dodáváme špičkové transferové papíry PixMaster Laser Image,

které posouvají hranice transferového tisku do nové dimenze. Již žádné ořezávání nebo ostřihávání motivů. Praktický tzv. samoořez přenáší pouze toner na textil/předmět - již žádné nehezké okraje nebo pouze obdélníkové nebo čtvercové motivy.

Vhodné mimojiné  pro černý, barevný, ale také bílý textil.

Máme pro Vás vše potřebné!

transferové papíry, transferové tepelné lisy, tiskárny s bílým tonerem

a potřebné know-how, které Vám rádi předáme

Například takto komplexní motiv vytisknete na tričko

pomocí PixPrinter WHITE velmi jednoduše a rychle :

Nakoupit online

Nakupujte pohodlně v e-shopu

24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zavolejte nám

00420 603 57 66 33

Neváhejte kontaktovat naši

infolinku se svými dotazy.

Napište nám

Napište nám, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.

©  SEMPER CORPORATION SRO | 2.května 480 | 742 13 Studénka | the Czech republic |  Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

 

2001–