www.polyprint.cz

stroje pro signmaking a tisk

novinky

e-shop

2001 - 2022 | 21 let s Vámi

Inspirujte se! Sledujte naše profily.

Instagram. facebook. YouTube

POLYPRINT.CZ - kvalita ověřená zákazníky

 

Prezentace POLYPRINT.CZ je provozována společností SEMPER CORPORATION, s.r.o., která v současné době patří k předním dodavatelům v oblasti laserových systémů, razítek a strojů pro tisk a signmaking. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

 

Zabýváme se výrobou, distribucí, servisem a prodejem tiskařských strojů pod obchodním názvem BLACK LINE, dále dodáváme řadu technologií světových výrobců. Mezi dodávané stroje a technologie patří špičkové řezací plotry GCC, velkoplošné a UV tiskárny MUTOH, laminátory, transferové lisy, tamponové stroje, sítotiskové zařízení, tiskárny PixPrinter s bílým tonerem, laminátory, stroje pro výrobu placek, zařízení pro výrobu logoprintů, aktuální revoluční technologie RISO GOCCOPRO pro výrobu sítotiskových šablon a přivedli jsme na svět také ucelený systém PIXMASTER pro potisk dárkových a reklamních předmětů. Dodáváme rovněž komplexní systém pro výrobu reklamních a dárkových předmětů SuperMax. Naše DTF tiskárny PixPrinter InkTransfer pro kvalitní digitální potisk textilu kompletně navržené a vyrobené v EU jsou jedničkou na trhu v ČR a na Slovensku.

 

Na všechna zařízení nabízíme servis a školení. Předváděcí a školící akce pořádané naší společností slouží k seznámení zákazníků s novými technologiemi, otestováním strojů v praxi a seznámení s pracovními postupy u jednotlivých strojů.

 

Naše zařízení jsme mimo Českou republiku a Slovensko instalovali v mnoha zemích světa

(USA, Anglie, Švédsko, Finsko, Německo, Francie, Itálie, Srbsko a Černá hora, Kypr, Švýcarsko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Slovinsko, Jemen, Maďarsko, Turecko, Ukrajina, Portugalsko, Norsko, Polsko, Sýrie, Austrálie, Jihoafrická republika, Jižní Amerika - Chile, Gruzie, atd.).

 

Naše stroje a materiály se vyznačují především velmi zajímavým poměrem cena/kvalita.

Profesionální servisní zázemí je samozřejmostí.

 

V případě zájmu o jakékoliv zařízení z naší nabídky nás neváhejte kontaktovat

pro cenovou nabídku případně další podrobné informace.

©  SEMPER CORPORATION SRO | 2.května 480 | 742 13 Studénka | the Czech republic |  Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

 

2001–